MÖBLER / Bord / Matbord 14298201
nr 1429 8201
Matbord
mahogny, Swedish Modern. Bredd: 142. Djup: 76 cm. Höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:44:01
100 kr
200 kr